Potrebujete priviezť návštevu z letiska k Vám? Príde Vám vzácny hosť, rodina, klient alebo obchodný partner? Zabezpečíme pohodlnú prepravu z letiska priamo k Vám. Kompletný Airport servis s odvozom späť na letisko.

Svadobný deň prináša množstvo neopakovateľných pocitov. Je to Váš deň a v každom detaile musí byť perfektný. Prinášame Vám jeden skutočný detail. Vytvorí atmosféru 30tych rokov minulého storočia. Máte možnosť si svoj svadobný deň skutočne vychutnať. Charizmatické, elegantné, noblesné svadobné auto, skutočnú limuzínu. Inú ako mali všetci ostatní!

Poskytujeme kompletný Wedding Car Servis

  •  - svadobnú limuzínu
  •  - svadobný autobus od 8 do 50 miest
  •  - odvoz svadobných hostí na adresu v nočných a ranných hodinách
  •  - kompletnú kvetinovú výzdobu "od A po Z"

Ponuka limuzín De Luxe

Ponuka limuzín z Autoparku

  • - svadobná limuzína z autoparku od 100,- € bez DPH
  • - v cene je služba osobného šoféra v obleku
  • - možnosť výzdoby svadobnej limuzíny u nášho exkluzívneho      svadobného partnera od 40,- € bez DPH

Poskytujeme pravidelnú prepravu opatrovateľkám. Preprava tzv."Door To Door" Rakúsko, Nemecko. Ideálne pre 2 a viac osôb na striedanie. Nastúpite pri dverách, vystúpite pri dverách a o nič iné sa viac nestaráte. Ochotní a milí vodiči sa postarajú o príjemnú cestu do cieľa. Poistené každé sedadlo v aute! O cene sa informujte na 0905 619 562 alebo na info@odveziemta.sk. Vypracujeme Vám individuálnu cenovú ponuku. Možnosť odvozu/prívozu z adresy alebo z hlavnej železničnej alebo autobusovej stanici v Bratislave.

Poskytujem expresný prevoz zásielok, tovaru.

Vaša zásielka bude okamžite expedovaná do cieľa najrýchlejšou cestou.  

Chystáte sa na pracovnú cestu, obchodné stretnutie v inom meste. Chcete sa pred stretnutím dostatočne pripraviť a už na to nie je čas? Vyhnúť sa zbytočnému stresu za volantom a pricestovať na stretnutie zrelaxovaný a so sviežou a pripravenou mysľou? Využite služby osobného šoféra a počas jazdy sa venujte príprave vášho stretnutia. Po dohode je možné prenajať si len šoféra, pokiaľ chcete využiť vlastné auto.

Máte naplánovanú pracovnú alebo súkromnú cestu a musíte sa zúčastniť stretnutia? Chystáte sa s priateľmi na koncert a nechcete žiadnom prípade prísť o zážitok? Náhle sa zmenilo počasie, hmla, búrka, sneženie alebo pokazené auto?

Nepresiľujte svoje schopnosti, neriskujte! Objednajte si Vášho osobného šoféra, ktorý Vás bezpečne dopraví do cieľa cesty a späť. Po dohode je možne použiť Vaše vozidlo, informujte sa telefonicky alebo mailom o tejto možnosti.

Zastavte čas! Doprajte si uvoľňujúcu masáž, nasajte energiu z liečivej termálnej vody, zrelaxujte v perličkovom kúpeli s bylinkami. Pocíťte silu lesa pri túre či romantickej prechádzke, zahoďte každodenné starosti. Doporučujeme kúpele Piešťany, Dudince, Sklené alebo Turčianske teplice, získajú si Vás pohodou a osobitým čarom.

Ponúkame Vám prenájom vozidla bez vodiča.

Škoda OCTAVIA III, kombi verzia , 1.9 TDI, 77KW s klimatizáciou

Technické dáta:

Farba

Čierna metalíza

Motor (objem/výkon)

1896 cm3, 77 kW

Hmotnosť (celková/úžitková)

1985/565 kg

Spotreba (kombinovaná)

5,3 l/100km

Prevodovka

manuálna

Počet stupňov prevodovky

5

Palivo

diesel

Počet dverí

5

Počet miest na sedenie

5

Bezpečnosť: ESP,ABS, ASR, 4x airbag, alarm.
Komfort:
el. okná, el. zrkadlá, posilňovač riadenia, centrálne uzamykanie na DO, rádio s CD, klimatizácia, palubný počítač.


Cena dlhodobého prenájmu: 40,- € bez DPH / 1 deň - 24 hodín.
Pri prenájme dlhšom ako 1. deň Vám vypracujeme individuálnu ponuku.
Depozit je 300,- €, pri dodržaní všeobecných obchodných podmienok prenájmu Vám bude depozit vrátený.